Pokud se někdo opije, tak se chová jako opice, protože droga snížila jeho inteligenci, logicky pokud má zde někdo malou inteligenci, tak je on opicí, i když vypadá jako člověk. Většina států má veliké dluhy, protože vybere málo peněz na daních, problémem je v tom, že opice nechtějí platit veliké daně, některé lakomé opice, ukrývají nakradené peníze do daňových rájů, a jiné opice zase žijí jenom z parazitování a jiné trestné činnosti. Nerozdělujme lidi podle rasy a podle vzdělání, rozdělujeme lidi podle toho, kolik zaplatí státu na daních každý rok.

Ten kdo neplatí státu veliké daně, ten je zde jenom opicí, a podle toho s ním musí i konzumní společnost jednat, nelze opici přiznat lidská práva. Pokud přiznáme opicím lidská práva, tak se společnost dostane do deprese, a nakonec to musí logicky skončit revolucí nebo válkou! Aby lidi mohli platit globálně veliké daně, musí lidi mít možnost vydělávat veliké peníze, to je logické, společnost se musí prioritně postarat o to, aby každý, kdo chce zde vydělávat veliké peníze, měl i tu možnost.

Proč o nějaké práce je zde malý zájem? Je zde malý zájem o práce, kde je za práci málo peněz, jakmile máte málo peněz, tak platíte i velmi malé daně, a stává se z vás tím jenom opice. Opice nemohou platit veliké daně, protože mají malé platy, nebo jsou nezaměstnané, je třeba od základů konzumní systém změnit, zavede se globálně GVKB přídělový systém na; práci, zboží, služby, vzdělání, zdravotnictví, léky, dopravu, drogy, atd.

Takto zde už konečně nebudou opice, co nemohou platit veliké daně, každý bude konečně člověkem, protože zde už bude ekonomická a mocenská rovnost, dneska budeš ministrem, a zítra budeš sedět na vrátnici, takto skončí konečně boj sviní o státní koryta, a tím že zde zmizí státní koryta, tím zmizí i opice, co neplatili vysoké daně. Vše bude řídit jenom globální GVKB umělá inteligence, nikdo nebude mít už jistoty a výhody, každý bude jenom číslem v GVKB systému, a pokud budou zde s někým pracovní problémy, tak se to číslo eliminuje ze systému, pomocí ekologické recyklace.