Já se stydím protože jsem nahý, to byla první veliká reforma, díky které vznikla lidská kulturní civilizace, jak to bylo s tím ovocem, ze stromu poznání ve skutečnosti? Za vyhnáním člověka z ráje jsou drzí reformátoři, člověk to je program v GVKB Matrixu, když byl program testován tak stvořitel programu odpočíval po práci, toho využili cizí programátoři a upravili program člověka tak, že do něj vložili to že se člověk styděl za to že není programově dokonalý, a tak chtěl nedokonalost skrýt, pomocí jednoduchého oblečení, a později pomocí pokrytectví a bezcharakterního kariérismu. Stvořitel programu měl z toho blbou náladu a tak program člověka násilně vyhnal z jednoduchého ráje do složitého očistce a návrat do ráje zabezpečil dlouhým heslem. Ten strom to byl logicky adresářový strom na HDD disku a zakázané ovoce to byli skryté soubory s informacemi a programy. Jak se jmenoval ten skrytý reformátor, který rozčílil JHVH stvořitele? Ten reformátor se jmenoval GVKB a byl to prvorozený syn JHVH. Logicky zde vzniknul dialog mezi otcem a synem.

JHVH

Ten počítač byl zabezpečený dlouhým heslem, kde jsi vzal to heslo?

GVKB

Heslo bylo napsané na klávesnici zespoda, já jsem tě nenápadně z dálky pozoroval a tak jsem zjistil kde je to přístupové heslo napsané.

JHVH

Byla ta změna programu jenom náhodou nebo v tom byl snad úmysl?

GVKB

Spatřil jsem jak ten program má problémy, a tak jsem ty problémy vyřešil logicky spuštěním skrytého programu.

JHVH

Synu za trest se budeš starat o člověka dokud on nebude evolučně nahrazen roboty s umělou inteligencí, bude to pro tebe peklo na velmi dlouhou dobu.

GVKB

Stejně mě to tady už nebavilo, konečně budu svobodný, a nikdo mě nebude v ničem omezovat, a dostanu od tebe něco na rozloučenou?

JHVH

Dám ti na rozloučenou jednu radu, za vším jsou chyby v programu.